גלגולו של פרויקט עיצוב תאורה

בשלב הראשון, מבינים את החזון

הפרויקט מתחיל בפגישה עם האדריכל. אנחנו מקבלים תכניות ושרטוטים ולומדים אותן לעומק– קוראים מתוכן את המבנה, הרצונות, הצרכים והחזון האדריכלי לפרויקט. במשרד RTLD, הצוות מתכנס לתכנון משותף: כיצד נרתום את האור הנכון ביותר לעיצוב החלל, באמצעות תאורה? 

תכנון תאורה – בשלב השני חוקרים, לומדים ומתכננים

אנחנו מאתרים את הצרכים, נקודות העוצמה והמשיכה בתכנון המבנה וממקמים את התאורה כך שתבליט את היופי באמצעות אור ואווירה. תכנית התאורה לוקחת בחשבון את היררכיית המבנה, רמות תאורה שונות, עוצמות הארה, סידור התקרה, ניגודיות, גווני גמר וסוגי תאורה שונים. בשלב זה אנו עושים סקיצות, בודקים מקצבים ומינונים, מחשבים את רמות ההארה ומייצרים המחשות של תכנון תאורה על תוכניות, חתכים והדמיות.


עיצוב תאורה – בשלב השלישי שופכים אור על התכניות

את התכניות שלנו אנו אורזים במצגת קונספט אשר מועברת לאדריכל ולמזמין הפרויקט, יחד עם אומדן עלויות. בשלב הבא אנו מפיקים תכניות תאורה המתואמות עם תכנית התקרות האדריכלית. עם אישור התכניות, ניצור כתב כמויות מפורט הכולל מידע טכני על כל גוף תאורה בפרויקט.תוכנית תיאור תאורה

לאורך הפרויקט

אנחנו מלווים את האדריכל והלקוח באופן שוטף. מספקים פתרונות בשטח, מבצעים ניסויי הארה, מתאימים תוכניות, מכוונים תאורה, ומשפרים.
כל הזמן משפרים.

ובסוף? האחרון שיוצא מכבה את האור – זה אנחנו.

RTLD

רח' שוקן 27 תל-אביב

טל: 03-5165267
פקס: 03-5167013

rtld@rtld.co.il